De Bonte Avond in het Lloyd Hotel is een initiatief van Nathalie Faber en Nandine van Karnebeek.
Tijdens deze salon presenteren veelal Amsterdamse cultuurmakers hun werk.
De avond is gratis toegankelijk en zeer gevarieerd door de mooie mix tussen high & low culture.
Naast De Bonte Avond in het Lloyd Hotel is er nu ook De Bonte Middag. De eerste twee edities hadden plaats in het Tijdelijk Museum aan het IJ. Ook was er een Bonte Middag op Buitenplaats Beeckestijn. De volgende Bonte Middagen zijn in kamer 28 van het Lloyd Hotel.

editie 1 - artiesten
Bert Kommerij
Nathalie Faber & Matthijs Immink
André Vrolijk & Nandine van Karnebeek
Dick Tuinder
Jan Rothuizen
Katinka Baehr
Rodger Beekman & Bart van Dam
Dagan Cohen
Arjan Vlakveld
Michiel van Nieuwkerk






editie 2 - artiesten
Hans Aarsman
PJ Roggeband,
Nandine van Karnebeek & Floris Tilanus
Dick Tuinder
Gilles van der Loo
Suzanne Oxenaar
Nathalie Faber & Claartje Kortbeek
Martin Pyper
Willemijn van der Ree & Arielle Veerman
Katinka Baehr
Leonard van Munster & Michiel Nieuwkerk
Robert Alberdingk Thijm
Matthijs Immink
Lernert & Sander

editie 3 - artiesten
Gerald van der Kaap
Frank Bloem
Odilo Girod
Nandine van Karnebeek & Floris Tilanus Trio
Mark de Cloe
ASV Arsenal
Michiel van Nieuwkerk
Tsead Bruinja
Alain Caron
Dirk Jan Roeleven
Katinka Baehr & Maartje Duin
Richard Niessen & Esther de Vries

editie 4 - artiesten
Ronald Hooft
Hans Wap
Sonja van Hamel
Natasja Kensmil
Mick Peet
Pet van de Luijtgaarden & Hans Flupsen
Nathalie Faber
Wybe Klaverdijk
Holland Baroque Society
Nienke Sybrandy
Sara Rajael
Gabriëlle Provaas & Rob Schröder
Bart van Dam
Xander Remkes


editie 5 - artiesten
PIPS:lab
Thomas Möhlmann
West Side Trio
Bravoure
Remco Vlaanderen/Submarine
Merijn de Boer
Florian de Visser
Teun Castelijn
Nathalie Bruys & Willum Geerts
Michal Butink


editie 6 - artiesten
Giny Vos
Michiel van Nieuwkerk
Robert Oey
Lard Buurman
Marjan Teeuwen
Bart Bus
Arjan Vlakveld
Steye Hallema & Shana Bossmann
f*star and ...

Bonte Middag in het Tijdelijk Museum
editie 1 - artiesten
Joost Conijn
Nandine van Karnebeek & Floris Tilanus
Leonard van Munster
Nathalie Faber & Matthijs Immink
Dick Tuinder
Katinka Baehr
Arne Hendrikse
Natasja Kensmil
West Side Trio



Bonte Middag in het Tijdelijk Museum
editie 2 - artiesten
Robert Alberdingk Thijm
Nepco
Elfletterig Genootschap
Nathalie Faber & Matthijs Immink
Nandine van Karnebeek & Floris Tilanus
2012 Architecten
Bert Kommerij
Jacky Simons
Sebastian Diaz Morales
Xander Remkes


editie 7 - artiesten
Martijn Engelbrecht
Nandine van Karnebeek & Floris Tilanus
Sanneke van Hassel
Marco Grandia
Yasmijn Karhof
Trio Bier
Martin Pyper
Hilarius Hofstede & Hans Hasebos
Daniëlle Kwaaitaal


editie 8 - artiesten
Job Koelewijn
T. Martinus
Quirine Racké & Helena Muskens
Maze de Boer
Michiel Romeyn & Michiel van Nieuwkerk
Eelco Brand
Arielle Veerman
Arjan Vlakveld & Lex Coppoolse
U.N.O.M. Jg
Calanne Moroney
Oof Verschuren


editie 9 - artiesten
Berend Strik
Chop Wood
Ted Noten
Teun Castelein
Bart Rutten
Jan Doense
Bart van Dam & Nandine van Karnebeek
Jurriën Steenkamp
Frank Havermans
Nathalie Faber
Amaury Miller


Bonte Middag op Buitenplaats Beeckestijn
Fransje Killaars
Dick Tuinder
Gerald van der Kaap
Leonard van Munster
T. Martinus
Giny Vos
Mischa van Teeffelen & Romeo Herman
Maze de Boer
Shana Bossman
Chikako Watanabe



editie 10 - artiesten
Heringa/Van Kalsbeek
Daan Doesborgh
Gabriel Lester
Arend B. Blauw
BOT
Frank Schallmaier
Katinka Baehr
Eddo Hartmann
Jaap Scholten
Adam Berman
DansSpelFilmEnsemble Meli Kuhn




Bonte Middag in het Lloyd Hotel
Floris Kaayk
Sonja van Hamel
Gilles van der Loo
Bart van Dam
Steye Hallema & The Bizonkid
Tjitske Mussche & Jaap Robben
Yula Altchouler
Suzanne Oxenaar
Xander Remkes



editie 11 - artiesten
Tjebbe Beekman & Robert Anker
Bianca Stigter
Lennart Vaeder & Soucie Spogk
Nicky Zwaan
Kees Brienen & Rob Lucker
Oorbeek
Caspar Berger
Lukas Gobel


editie 12 - artiesten
Irene Fortuyn
Roy Santiago & Pien Feith
H M van den Brink
Calliope Tsoupaki & Tanja Deurloo
Joost Oomen
Marion van Wijk
Lucas Lenglet
Barbariszm




editie 13 - artiesten
Amie Dicke
Bert Kommerij
Bob Fosko & Theo Slagter
Annemieke Houben
Cleo Campert & Edwin Gardner
Job, Joris & Marieke
Marten leurdijk
Terrie Ex




editie 14 - artiesten
Hanne Hagenaars
Levi van Veluw
Scarlett Hooft Graafland
Marc van der Holst
Pauline Pisa
Noël Loozen
Esther Haamke
John Albert Jansen
Noor Issa